Piegāde un atgriešana

Piegādes noteikumi

1.     Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajās preču cenās.

2.     Pēc jūsu pasūtītās preces saņemšanas veikala noliktavā, mūsu darbinieks ar jums sazināsies, lai precizētu preču piegādes vietu, laiku un izmaksas. Preču piegāde notiks saskaņā ar piegādes grafiku, par kuru jūs informēs veikala pārstāvis.

3.     Preču piegāde ir norādītajā adresē. Prece netiek piegādāta uz vietām, kur transportlīdzekļiem aizliegts iebraukt un/vai apstāties, tādēļ šajos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko vietu, kur transportīdzekļiem atļauts apstāties.

4.     Ja pasūtījumā (pirkumā) ir vairākas preces, tās tiek piegādātas vienlaicīgi un tiek aprēķināta fiksēta piegādes cena.

5.     Ja prece tiek saņemta veikala birojā, maksa par piegādi netiek aprēķināta. Preci iespējams saņemt Rīgā, Nīcgales ielā 46, par saņemšanas laiku vienoties. 

6.     Par preču iegādi un piegādi jums ir jānorēķinās, maksājot ar pārskaitījumu avansā, ar preci kopā saņemot pavadzīmi par pasūtītajām precēm un piegādes izdevumiem.

7.     Piegāde Rīgas pielsētas robežās, pasta indeksi LV1001-LV1084 vai speciālie pasta indeksi Rīgas teritorijā: 3.00 EUR, iekskaitot PVN.
Nomātajām precēm piegādes cena ir no 8 līdz 15 eur vienā virzienā atkarībā no tehnikas gabarītiem.

8.     Piegāde Mārupi, Babīti, Pinķus, lidostu "Rīga", Jūrmalu  var netikt aprēķināta kā piegāde Rīgas teritorijā.

9.     Pasūtījums tiks apstiprināts un prece tiks izsūtīta pēc maksājuma saņemšanas veikala norēķinu kontā. Sūtījums tiks nosūtīts uz pasūtītāja vārda.

Preču atgriešanas noteikumi

1.     Pirms preces nosūtīšanas/nodošanas pircējam tā tiek pārbaudīta. Veikals garantē, ka prece nav bijusi bojāta vai ar defektu. Ja tomēr prece ir nosūtīta ar defektu, veikals garantē 100% naudas atmaksu un atsevišķos gadījumos - arī piegādes izdevumu atmaksu.

2.    Jums ir iespēja atgriezt preci 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas dienas, kas ir fiksēta piegādes pavadzīmē. Atgriežot preci, tai jābūt:
      -  nelietotai,
      -  oriģinālajā iepakojumā un ar piestiprinātām ražotāja oriģinālajām uzlikām, ja tādas ir,
      -  ar pilnībā aizpildītu atgriešanas pavadzīmi.

3.     Ja prece ir ar defektu, tas tiek īpaši minēts preces aprakstā un tā tiek pārdota kā nocenota. Iegādājoties šādu preci, pircējs ar apmaksas veikšanu apstiprina, ka piekrīt šiem noteikumiem un necels pretenzijas pret veikalu. Šādas preces veikals atpakaļ nepieņem, nemaina un naudu neatgriež.

4.     Ja veikals objektīvu iemeslu dēļ (nepārvaramas varas, kļūdas piegādātāja noliktavas sistēmā, sūtījuma neatgriezeniskas vai daļējas nozaudēšanas/sabojāšanas transportēšanas laikā) nevar izpildīt preces piegādi pēc pirkuma galīgas apstiprināšanas, par šiem apstākļiem pircējs tiek informēts un nauda tiek atgriezta pēc iespējas ātrāk.

5.     Pēc 3. un 4. punktā minēto apstākļu konstatācijas puses apņemas viena otru informēt par šiem apstākļiem, pārdevējs apņemas atmaksāt pircēja samaksāto naudu maksimāli īsā laikā: 

 

5.1. Ja pasūtījums izpildīts daļējā apmērā, tiek atmaksāta naudas starpība uz pircēja norādīto bankas kontu;

 

5.2. Ja pircējs pēc preces saņemšanas konstatē būtiskus preces trūkumus, kuri nav minēti preces aprakstā, pircējs apņemas par to informēt pārdevēju iespējami īsā laikā, savukārt pārdevējs atgriež samaksāto naudu par preci un faktiskos piegādes izdevumus, bet ne vairāk, kā pircējs apmaksājis, noformējot pirkumu, kuri radušies pircējam, preci nosūtot atpakaļ;

 

5.3. Iespēju robežās pārdevējs nodrošina pasūtīto preču maiņu pret šā paša modeļa, krāsas un komplektācijas preci.

 

6.     Ja atgrieztā prece atbildīs iepriekš minētajiem kritērijiem, naudu par preci atgriezīsim jūsu norādītajā norēķinu kontā 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

 

7.     Ja prece neatbilst iepriekš minētajiem kritērijiem, veikals patur tiesības preci nepieņemt un neatgriezt samaksāto naudu vai ieturēt līdz 50% no preces vērtības.

 

8.     Ja prece tiek atgriezta pēc noteiktajām 14 dienām (nosūtot ar a/s "Latvijas pasts" vai kurjera starpniecību, tiek ņemts vērā nosūtīšanas pasta zīmogs vai kurjera pavadzīmē fiksētais preces saņemšanas datums), veikals patur tiesības nepieņemt iegādāto preci un neatgriezt naudu, ja vien nav cita pierādāma vienošanās starp pircēju un pārdevēju.

 

9.     Visas izmaksas par preces atgriešanu sedz pircējs. Nauda par preces piegādi, ja tāda bijusi, netiek atgriezta, izņemot gadījumus, kuri minēti 2. punktā.

10.   Jūsu pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti tiks risinātas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu nr.631. "Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu" prasībām.

11.   Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā"; ir obligāti saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai, realizējot atteikuma tiesības, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.

12.   Lai vienotos par preces atgriešanu laiku, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu / atgriešanas pavadzīmi un/vai sazināties ar mums pa e-pastu: veikals@4home.lv  vai pa tālr. 29426127, ievērojot 2., 7. un 8.  punktā minētos termiņus un noteikumus. Preces atgriešanas vieta: Rīga, Nīcgales 46-168, LV-1035

13.   Katrs gadījums tiek izskatīts atsevišķi, un tiek pieņemts lēmums, kurš tiek fiksēts rakstiski un nosūtīts pircējam uz viņa norādīto e-pasta adresi.

14.   Lai izmantotu pirkuma atteikuma tiesības, pirms preces apmaksas un piegādes klients apņemas informēt pārdevēju rakstveidā par sava lēmuma maiņu vēlākais 1 dienas laikā pēc rēķina saņemšanas. Atteikumu jānosūta uz e-pasta adresi: veikals@4home.lv, norādot pircēja/maksātāja vārdu un uzvārdu, pasūtījuma numuru.

15.   Visas pircēja un pārdevēja nesaskaņas tiek risinātas pārrunu ceļā vai LR Likumdošanas un normatīvo aktu paredzētajā kārtībā.

Privātuma politika

1.    Veikals 4home.lv garantē jūsu personīgo datu nenodošanu trešām personām bez jūsu rakstiskas atļaujas. 

2.   Reģistrējoties veikalā un noformējot pirkumu, jums netiek prasīta nekāda veida finanšu informācija (bankas kartes numurs, piekļuves kodi u.c., izņemot gadījumus, kad apmaksa par pirkumu tiek veikta ar maksājumu karti) vai cita veida sensitīva informācija (piemēram, jūsu personas kods). 

3.    Ja nevēlaties saņemt no veikala 4home.lv reklāmrakstus un cita veida informāciju pēc jūsu pasūtījuma, lūdzam atteikties no jaunumu saņemšanas, ko varat izdarīt sava profila uzstatījumos.

Vairāk informācijas par patērētāju tiesībām un pienākumiem varat atrast šeit.

            
       Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs              Salidzini.lv logotips              Akcijas, ātrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, ātrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Preces mājai un ģimenei 4home.lv © 2013